سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آز

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آزاد

دوره های بدون کنکور کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آزاد بهترین فرصت برای داوطلبانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت و یا قبولی در کنکور نشده اند و بدنبال راه و مسیر راحتی برای ورود به دانشگاه هستند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آزاد هرساله در دو نیمسال تحصیلی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند به صورت بدون آزمون در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

دوره های بدون کنکور رشته های کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آزاد در راستای جذب دانشجو هرساله در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن در مقاطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته برگزار می گردد و با توجه به تنوع رشته های ارائه شده در این دوره ها ، متقاضیان زیادی تمایل به ثبت نام و ورود به کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه آزاد هستند.

ادامه مطلب...

فناوری اطلاعات - رسانه بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

ثبت نام رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.

ادامه مطلب...

مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد

دوره های بدون کنکور کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد بهترین فرصت برای داوطلبانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت و یا قبولی در کنکور نشده اند و بدنبال راه و مسیر راحتی برای ورود به دانشگاه هستند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد هرساله در دو نیمسال تحصیلی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند به صورت بدون آزمون در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

دوره های بدون کنکور رشته های کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد در راستای جذب دانشجو هرساله در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن در مقاطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته برگزار می گردد و با توجه به تنوع رشته های ارائه شده در این دوره ها ، متقاضیان زیادی تمایل به ثبت نام و ورود به کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه آزاد هستند.

ادامه مطلب...

مکانیک خودروهای زرهی بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

ثبت نام رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی مکانیک خودروهای زرهی موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.

ادامه مطلب...

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی

مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی هرساله با هدف جذب دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید و دانش آموزان بسیاری داوطلب شرکت در آزمون ورودی این مدارس می باشند، زیرا مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی کیفیت آموزشی مناسب و همچنین سطح علمی بالاتری نسبت به مدارس عادی برخوردارند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی هرساله برای سالتحصیلی جدید در دو مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می گردد . آزمون متوسطه اول مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی با عنوان سنجش هوش شناخته می شود و مختص دانش آموزان پایه ششم به هفتم می باشد و آزمون متوسطه دوم مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی برای گزینش دانش آموزان از مقطع نهم به دهم برگزار می گردد که داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان رشته مکانیک خودروهای زرهی در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

ادامه مطلب...

مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور

 

ثبت نام بدون کنکور رشته مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور بدین صورت است که در آن داوطلبان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری میتوانند براساس سوابق تحصیلی وارد رشته مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور شوند. در واقع این دانشگاه در مقطع کارشناسی ، علاوه بر اینکه از طریق برگزاری آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد ، یک روش بدون آزمون و البته آسانتر جهت ورود داوطلبان به مقطع کارشناسی نیز با طرح بدون کنکور رشته مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور ارائه می دهد.

در چندسال اخیر تحصیل در رشته مکانیک خودروهای زرهی دانشگاه پیام نور بدلیل عدم اجبار حضور دانشجو در کلاس و همچنین شهریه پایین این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها و موسسات مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است و بسیاری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های بدون کنکور پیام نور هستند.

ادامه مطلب...

کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد


ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد

دوره های بدون کنکور کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد بهترین فرصت برای داوطلبانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت و یا قبولی در کنکور نشده اند و بدنبال راه و مسیر راحتی برای ورود به دانشگاه هستند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد هرساله در دو نیمسال تحصیلی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند به صورت بدون آزمون در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

دوره های بدون کنکور رشته های کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد در راستای جذب دانشجو هرساله در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن در مقاطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته برگزار می گردد و با توجه به تنوع رشته های ارائه شده در این دوره ها ، متقاضیان زیادی تمایل به ثبت نام و ورود به کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه آزاد هستند.

ادامه مطلب...

کنترل کیفیت قطعات مکانیکی بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.

ادامه مطلب...

رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور

 

ثبت نام بدون کنکور رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور بدین صورت است که در آن داوطلبان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری میتوانند براساس سوابق تحصیلی وارد رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور شوند. در واقع این دانشگاه در مقطع کارشناسی ، علاوه بر اینکه از طریق برگزاری آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد ، یک روش بدون آزمون و البته آسانتر جهت ورود داوطلبان به مقطع کارشناسی نیز با طرح بدون کنکور رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور ارائه می دهد.

در چندسال اخیر تحصیل در رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی دانشگاه پیام نور بدلیل عدم اجبار حضور دانشجو در کلاس و همچنین شهریه پایین این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها و موسسات مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است و بسیاری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های بدون کنکور پیام نور هستند.

ادامه مطلب...

ثبت نام رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم بدون کنکور د

ثبت نام رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی متالورژی - تولید آلومینیوم موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.

ادامه مطلب...