امروز: شنبه 27 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت آشنایی با اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات

پاورپوینت آشنایی با اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلاتدسته: حسابداری
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 404 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 27

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات، در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل اهمیت زمین، نقش زمین در ارتباط بین بازار دارایی و بازار مصرف، اختیار معامله، مشخصات اختیار معامله، انواع اختیارمعامله، اختیار امریکایی و اروپایی، برگشت‌ناپذیری اختیارمعامله، انواع اختیار معامله بر اس

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات، در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اهمیت زمین

نقش زمین در ارتباط بین بازار دارایی و بازار مصرف

اختیار معامله

مشخصات اختیار معامله

انواع اختیارمعامله

اختیار امریکایی و اروپایی

برگشت‌ناپذیری اختیارمعامله

انواع اختیار معامله بر اساس نوع دارایی مبنا

اختیار خرید ارزش زمین

مدل اختیار خرید ارزش زمین

زمین به‌عنوان اختیار معامله

مثال عددی از ارزش اختیار ساخت‌وساز

رویکردهای ارزشیابی اختیار معامله

مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار

مفروضات مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار

مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار

ایجاد سبد همسان

محاسبۀ خالص سرمایه‌گذاری در سبد همسان

محاسبۀ خالص ارزش فعلی سبد همسان

مقایسۀ عایدی سبد همسان و اختیار خرید

نتیجۀ انحراف از قیمت

مدل معادل مطمئن در ارزشیابی اختیار

نحوۀ محاسبۀ قیمت ریسک

مدل معادل مطمئن در ارزشیابی اختیار

مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار

صرف ریسك سرمایه‌گذاری در ساختمان و اختیار ساخت‌وساز

قسمتی از متن:

زمین اساسی‌ترین ویژگی املاك و مستغلات و احتمالاً پایه‌ای‌ترین موضوع در مطالعۀ املاك و مستغلات است. زمین نقش اساسی در ارتباط بین بازار دارایی و بازار مصرف املاك و مستغلات ایفا می‌كند. هم‌چنین زمین تحلیل‌های اقتصاد شهری را به‌طور اساسی تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین، ارائۀ مدلی برای ارزشیابی زمین از اهمیت خاصی برخوردار است.

........

در دانش مالی، اختیار معامله قراردادی است كه به دارندۀ آن اختیار خرید و یا فروش دارایی و یا ابزار مالی معینی را در قیمتی مشخص وطی مدت زمانی معین اعطا می‌كند.

........

مدل اختیار خرید ارزش زمین: بیان‌گر كاربرد نظریۀ اختیارهای واقعی در زمینۀ املاك و مستغلات است. بر اساس این مدل، ارزش زمین از اختیاری حاصل می‌شود كه صاحب زمین به‌طور ضمنی دارد. این اختیار به او حق انتخاب می‌دهد كه روی زمین ساختمانی بنا كند، و یا چنین كاری نكند. وی می‌تواند با پرداخت هزینه‌های ساخت‌و‌ساز، زمین خود را به دارایی ارزشمندی بدل نماید كه آن دارایی درآمد اجاره تولید می‌كند. به‌طور كلی صاحب زمین اختیار دارد بنای فعلی زمین را ویران سازد و یا آن را بازسازی یا نوسازی (احیا) كند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " آشنایی با اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات "  می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با نمودارها، فرمول نویسی دقیق و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مجموعه مدیریت و اقتصاد به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت اختیارهای واقعی و ارزش زمین در مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات , اختیار معامله , اختیار خرید ارزش زمین , مدل اختیار خرید ارزش زمین , زمین به‌عنوان اختیار معامله , مثال عددی از ارزش اختیار ساخت و ساز , رویکردهای ارزشیابی اختیار معامله , مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار , مفروضات مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار , مدل آربیتراژ در ارزشیابی اختیار

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر