امروز: یکشنبه 26 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان

پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیت QCC

پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیت QCCدسته: مدیریت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1055 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 49

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیتQCC ، در قالب ppt و در 49 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، سیر تكوین مدیریت مشاركتی، تعریف مشاركت، فلسفه مدیریت مشاركتی در بخش دولتی ایران، مبانی فلسفی مشاركت، ابزار مدیریتی، نظریه دموكراسی، روانشناسی انسانی، دیدگاه ایدئولوژیكی، ابعاد مشاركت در تصمیم گیری، حدود مشاركت، مبنای مشاركت،

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیت QCC ، در قالب ppt و در 49 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

سیر تكوین مدیریت مشاركتی

تعریف مشاركت

 فلسفه مدیریت مشاركتی در بخش دولتی ایران

مبانی فلسفی مشاركت

ابزار مدیریتی

نظریه دموكراسی

روانشناسی انسانی

دیدگاه ایدئولوژیكی

ابعاد مشاركت در تصمیم گیری

حدود مشاركت

مبنای مشاركت

سطوح مشاركت

درجه مشاركت

درجات تصمیم گیری مشاركتی

فرمهای مشاركت

حلقه های بهبود كیفیت

برنامه پیشنهادها

پیش نیازهای تصمیم گیری مشاركتی

فرم پیشنهادها

پاداش در نظام پیشنهادها

چگونگی پروراندن ایده ها

ابتكار و خلاقیت در محیط كار

قسمتی از متن:

درجه مشاركت عبارت است از میزان نفوذ و كنترلی كه كاركنان در تصمیم گیری سازمان اعمال می كنند . به طور كلی درجات مشاركت را می توان در سه طبقه عمده : عدم مشاركت ، مشاركت جزیی  و مشاركت كامل تقسیم بندی كرد . عدم مشاركت به سبك رهبری آمرانه یا تشویقی مدیریت اشاره دارد جایی كه كاركنان هیچ گونه نفوذ یا كنترلی روی تصمیمات ندارند . مشاركت جزیی به درجه ای اطلاق می شود كه كاركنان حق تصمیم گیری پیدا می كنند ، و سرانجام مشاركت كامل به موقعیتی اشاره می كند كه حق تصمیم گیری به گروههای كاری واگذار می شود .

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیتQCC  " می باشد که در حجم 49 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه های كنترل كیفیت QCC , سیر تكوین مدیریت مشاركتی , تعریف مشاركت , فلسفه مدیریت مشاركتی در بخش دولتی ایران , مبانی فلسفی مشاركت , روانشناسی انسانی , ابعاد مشاركت در تصمیم گیری , حدود مشاركت , مبنای مشاركت , سطوح مشاركت , درجه مشاركت , درجات تصمیم گیری مشاركتی , فرمهای مشاركت , حلقه های بهبود كیفیت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر